Середа, 28 Лютого, 2024

Як завантажити відео з YouTube в якості 1080p і вище

Youtube New Design

Отримати ролик з YouTube у свою відеоколекцію досить просто, скориставшись одним із багатьох сервісів. Але це дозволить отримати ролики у звичайній якості. Якщо потрібна роздільна здатність 1080р та вище, тоді читайте далі.

Вам знадобиться утиліта youtube-dl, яка має клієнти для Unix-систем (Linux, OS X, FreeBSD) та Windows. При цьому для роботи в останній потрібно попередньо встановити пакет Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package x86.

Створіть папку для завантажених відео, наприклад, Downloaded Videos, і розмістіть у ній файл youtube-dl.exe. Далі запустіть командний рядок та в ньому введіть команду youtube-dl https://www.youtube.com/watch?v=N8HONLkUZjU

Завантаження плейлистів відбувається аналогічним чином. Посилання на нього можна отримати на головній сторінці плейлиста. Утиліта youtube-dl вивантажить усе відео в плейлисті. Також можна вивантажити все відео користувача: потрібно лише підставити посилання на його канал у вигляді https://www.youtube.com/user/ім’я користувача.

Окрім YouTube програма youtube-dl вміє завантажувати відео з десятків інших сервісів. Серед них – bbc.co.uk, BuzzFeed, Coub, ExtremeTube. Повний список доступний на сторінці.

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися