Понеділок, 20 Травня, 2024

Як користуватися мобільником з неробочим сенсорним екраном

High heel shoe crushing a mobile phone.

З легкої руки Apple при презентації першого iPhone ми отримали скляні екрани в гаджетах. І з того часу у мобільних девайсів єдина головна проблема: розбиті дисплеї. Її досліджують навіть фізики, адже тріснути екран може від, здавалося б, незначного удару. Добре, якщо сенсор продовжує працювати: багато хто навіть пальці ріже склом, проте користується девайсом далі. Відразу замінити розбитий екран не завжди дозволяє гаманець, бо треба викласти мінімум $100. Якщо ж сенсор перестав працювати, а грошей замінити його немає, тоді ось тимчасове рішення.

Спершу з’ясуйте, чи підтримує ваш гаджет з Android технологію USB OTG. Вона дозволяє підключати по USB різні гаджети. Якщо ваш девайс її підтримує, тоді придбайте кабель Micro USB OTG. Він коштує кілька доларів та дозволить зручно підключати периферію, яка має роз’єм USB A.

usb-otg-cable[1]

Коли ви матимете кабель, просто під’єднайте його до мобільного гаджета та підключіть звичайну дротову USB-мишку. На екрані з’явиться курсор, яким можна клікати по ярликах, перетягувати їх та робити інші звичні дії. Винятком є лише жести мультитач.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися