Неділя, 19 Травня, 2024

Як миттєво ховати програми у Windows

Досить велика частина інформації є приватною і не повинна потрапити на чужі очі навіть тоді, коли хтось проходить повз монітор комп’ютера. У такому разі, щоб ніхто раптом не зазирнув в екран, можна призначити «гарячі» клавіші для миттєвого приховування вікон з важливою інформацією. Згадка про них зникне навіть з панелі завдань Windows.

Для реалізації такої функції необхідно скористатися крихітною утилітою HiddeX, яка займає всього 270 кілобайтів та розповсюджується безоплатно. Вона дозволяє сховати будь-яку запущену у Windows програму від сторонніх очей натисненням «гарячої» кнопки або мишки.

Початок роботи у HiddeX досить простий: після її запуску відкриється вікно з переліком усіх робочих на даний час програм. Нижче знаходиться ще одне вікно, в яке треба перемістити програмне забезпечення для приховування. Тут же можна вказати «гарячу» клавішу або обрати для цього мишку.

HiddeX пропонує декілька способів маскування прихованих програм. Можна прибрати саме вікно з екрана та панелі завдань, а можна ховати системний процес, щоб не можна було дізнатися про його активність з Диспетчера завдань.

Утиліта працює на всіх операційних системах Microsoft для настільних комп’ютерів: Windows XP, Windows Vista, Window 7 та Windows 8.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися