Четвер, 30 Травня, 2024

Як на Android бачити хто дзвонить з невідомого номера

Google залучила свої потужні архіви із зібраною інформацією та дозволила власникам Android дізнаватися з якої компанії їм дзвонять навіть якщо номер не записаний в адресній книзі. Офіційно така функція працює лише на смартфонах Google Pixel, але насправді її можна отримати майже на будь-якому Android.

У фірмовому додатку Google «Телефон» є функція «Підтверджені дзвінки». Вона звіряє номер, з якого дзвонять, із інформацією з гігантської бази даних Google та видає відомості з якої компанії дзвонять. У деяких випадках вдається навіть визначити відділ компанії, з якого вам телефонують.

Щоб отримати «Підтверджені дзвінки» встановіть на свій смартфон додаток «Телефон». Призначте цю програму як стандартну для здійснення дзвінків. Для цього перейдіть в налаштування смартфона в розділ «Додатки» та в пункті «Програми за замовчуванням» оберіть програмою для дзвінків «Телефон».

Активуйте «Підтверджені дзвінки», зайшовши в налаштування додатку «Телефон» і перейшовши в розділ «АВН і спам», де увімкніть «Підтверджені дзвінки».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися