Субота, 2 Грудня, 2023

Як на Android поділитися паролем до мережі Wi-Fi

Досить часто потрібно назвати друзям пароль від мережі Wi-Fi, до якої підключений ваш смартфон. Щоб не диктувати складний для розуміння пароль можна його просто передати з гаджета на гаджет.

Передача паролю Wi-Fi по QR-коду

Перейдіть до налаштувань інтернету, або довго натискаючи на опцію “Інтернет” в розділі “Швидкі налаштування” на пристрої Android 12, або перейшовши в “Налаштування”- > “Мережа та інтернет” – > “Інтернет”.

Підписуйтесь на наш Telegram

Виберіть мережу Wi-Fi, якою потрібно поділитися, натиснувши на неї в списку мереж. Якщо смартфон до неї уже підключений, вона буде у верхній частині списку.

На екрані відомостей про мережу буде можливість поділитися значком QR-коду. Натисніть на нього, і на екрані з’явиться QR-код і мережевий пароль буде вказаний прямо під ним. Залежно від налаштувань опцій безпеки телефону, може знадобитися сканувати відбиток пальця, щоб підтвердити свою особу, перш ніж з’явиться QR-код.

На іншому пристрої перейдіть в те ж саме інтернет-меню, в якому перераховані всі мережі Wi-Fi.

У нижній частині списку доступних мереж з’явиться можливість додати мережу. Праворуч буде ще один значок QR-коду. Натиснувши на нього скануйте QR-код, і смартфон Android підключиться до мережі.

Або можна просто відкрити додаток камери на цьому гаджеті для автоматичного зчитування QR-коду.

Використання загального доступу для гаджетів поруч

Крім того, можна використовувати опцію спільного доступу для гаджетів поблизу. Пристрої Android можуть її використовувати, перебуваючи в безпосередній близькості один від одного.

Для цього виконайте описані вище дії, щоб отримати QR-код для мережі Wi-Fi, якою треба поділитися. Замість сканування коду на іншому пристрою торкніться опції “Поруч” прямо під ним і безпосередньо під паролем Wi-Fi.

Телефон почне пошук довколишніх пристроїв для спільного використання.

На телефоні, який повинен отримати пароль до мережі Wi-Fi, повинно з’явитися повідомлення. Натиснувши на нього почніть процес підключення гаджетів. На смартфоні, з якого відбувається підключення до мережі, виберіть ім’я пристрою, коли воно з’явиться у вікні внизу екрану.

На телефоні, який підключається до мережі, натисніть кнопку Прийняти. Потім пристрій автоматично підключиться до мережі Wi-Fi.

Якщо пристрій не відображається у вікні “Спільний доступ поблизу” на смартфоні, з якого надаєтеться спільний доступ, переконайтеся, що в Налаштуваннях включена опція “Загальний доступ поблизу”. Для цього перевірте Налаштування – > Google – > Пристрої та спільний доступ – > Спільний доступ поблизу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися