Підставка для чашок з Windows 8 та Android

Працювати та грати в ігри вже не обов’язково за комп’ютером чи планшетом. Робити звичні речі також можна на звичайному журнальному столику, якщо він «розумний». Подібний аксесуар під назвою Duet представили розробники зі стартапу Ideum.

Створений ними девайс може слугувати не лише підставкою для чашок та журналів. Це – потужна комп’ютерна система із сенсорним екраном формату Full HD, яка до того ж працює під управлінням одразу двох операційних систем: повноцінної Windows 8 і мобільної Android 4.4 KitKat. Перемикання між ними займає не більше 2 секунд.

Наявність двох систем дозволяє комфортніше розважатися та працювати. Із запущеним Android цей гаджет працює як планшет для споживання контенту, а також ігрова приставка з розвагами під цю ОС. А для робочих програм – робота з офісними документами, графікою тощо – більше підходить Windows.

За адекватну роботу Android відповідає процесор Rockchip RK3288 з тактовою частотою 2,0 ГГц. Система також оснащена 2 ГБ ОЗУ та твердотільним накопичувачем обсягом 16 ГБ.

Роботу Windows 8 у моделі Duet з екраном на 42 дюйми забезпечує чіп Intel Core i5-4570R з частотою 3,2 ГГц. Графіку обробляє ядро Iris Pro Graphics 5200, а для даних призначається 8 ГБ оперативної пам’яті та SSD на 256 ГБ. Старша, 46-дюймова, модель «розумного столу» надає 16 ГБ оперативки, процесор Intel Core i7-4710HQ 3,5 ГГц, SSD на 512 ГБ та відеокарту GeForce GTX 760.

Де Duet знадобиться? Де завгодно: у вітальні, школі, музеї, бібліотеці. Майбутньому власнику потрібно мати лише $7950 на базову модель.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я