Як на Android заглушити рекламу у Spotify

Іноді краще слухати тишу, ніж чергове рекламне оголошення у стримінговому музичному сервісі, особливо коли одні й ті ж оголошення повторюються знову і знову

Іноді краще слухати тишу, ніж чергове рекламне оголошення у стримінговому музичному сервісі, особливо коли одні й ті ж оголошення повторюються знову і знову. Саме так можна вчинити зі Spotify, в якому музика переривається рекламними вставками. Якщо не хочеться їх прослуховувати, їх можна заглушити, насолоджуючись натомість тишею.

Скачайте та встановіть в смартфон безкоштовний додаток Mutify App. Налаштуйте в смартфоні опції оптимізації батареї та роботи фонових додатків так, щоб Mutify продовжував працювати постійно.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Для роботи Mutify потрібно використовувати звичайну, а не полегшену версію Spotify. У ній є програмний компонент Spotify Device Broadcast Status, який потрібно активувати в налаштуваннях додатку Spotify.

Перейдіть в Mutify і запустіть додаток в роботу, натиснувши кнопку I Did It. Активуйте перемикач Mute Ads для початку блокування реклами у Spotify.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я