Неділя, 26 Травня, 2024

Як на Facebook автоматично відтворювати відео без звуку чи вимкнути його автовідтворення

Досить часто проміж текстових постів друзів трапляється публікація із відео, яке починає автоматично відтворюватися щойно користувач натрапляє на нього. Це може бути некомфортно через раптовий звук. У такому разі можна налаштувати соцмережу на автоматичне відтворення відео без звуку або вимкнути автоматичне відтворення.

Налаштування автовідтворення Facebook на iPhone

В додатку соцмережі перейдіть в меню та знайдіть розділ “Налаштування і приватність”. Із випадаючого меню оберіть “Налаштування”.

У вікні, що відкриється, відшукайте опцію “Відео та фото” і в ньому повинно міститися налаштування функції автовідтворення відео.

Налаштування автовідтворення Facebook на Android

У мобільному клієнті Facebook тапніть на меню з іконкою у вигляді горизонтальних смуг в правому верхньому куті. Знайдіть розділ “Налаштування та приватність” і у випадаючому меню оберіть “Налаштування”.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Відкриється додаткове підменю, в якому відшукайте розділ “Медіа та контакти”. У ньому знайдіть опцію “Відео в стрічці новин починаються зі звуком”. Для доступу до інших опцій автовідтворення зайдіть у підменю “Автовідтворення”.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися