Вівторок, 28 Травня, 2024

Як на iPhone бачити заряд батареї у відсотках

Майже від самого початку – з iPhone OS 3 на iPhone 3GS – користувачі смартфонів Apple мали можливість ввімкнути відображення відсотка заряду батареї у правому верхньому кутку екрана. А потім дизайнери придумали його – виріз в екрані, який не залишив місця для точного контролю заряду батареї. Перемикач для активації відображення відсотка батареї у iPhone 11 та інших девайсх з вирізом зник. Apple перемістила цю інформацію в інше місце.

Найпростіший спосіб подивитися відсоток заряду – виконати свайп вниз із правого верхнього кута екрана. Це відкриє Центр управління, який містить відповідний індикатор.

Також можна контролювати відсоток заряду через віджет. Для цього на домашньому екрані чи екрані блокування виконайте свайп вправо. Відкриється нова сторінка з віджетами, і якщо на ній не буде віджета батареї – додайте його. Для цього прокрутіть сторінку вниз, натисніть «Редагувати» і клацніть кнопку «+» поруч із віджетом батареї. Цей віджет також показує заряд усіх підключених до iPhone пристроїв, наприклад, AirPods чи Apple Watch.

Наостанок можна у Siri запитати відсоток залишкового заряду батареї або просто підключити iPhone до зарядки. В останньому випадку на екрані з’явиться індикатор заряду у відсотках.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися