Як на iPhone без розблокування дивитися приховані повідомлення

Щоб зробити повідомлення прихованими, потрібно в налаштуваннях iMessage перейти в розділ «Повідомлення» та вимкнути «Показ мініатюр»

Початково iPhone налаштований так, що видно невелику частину кожного нового повідомлення. При цьому неважливо, який саме контент – текст чи фото. Можна налаштувати смартфон так, щоб отримані в iMessage повідомлення не відображалися. Переглядати їх можна без розблокування мобільника.

Щоб зробити повідомлення прихованими, потрібно в налаштуваннях iMessage перейти в розділ «Повідомлення» та вимкнути «Показ мініатюр».

Дивитися такі сповіщення можна без розблокування смартфона, якщо діє система безпеки TouchID. Для цього при новому повідомленні, яке буде приховане, просто прикладіть зареєстрований палець до датчика відбитків та дочекайтеся зчитування. Кнопку «Додому» при цьому натискати не потрібно. Після цього система покаже вміст повідомлення.

Щоб цей спосіб працював, необхідно, щоб на iPhone була вимкнена опція розблокування без натискання кнопки «Додому». Відповідний перемикач знаходиться в розділі налаштувань «Основні», «Універсальний доступ», «Додому». Вимкніть кнопку «Відкривати, приклавши палець».