Вівторок, 23 Липня, 2024

Як збільшити час роботи iPhone, тримаючи його  постійно в режимі низького енергоспоживання

Apple пропонує на iPhone так званий Режим низького енергоспоживання, який дозволяє дещо збільшити час роботи вашого iPhone між заряджаннями. Зазвичай iOS автоматично вимикає режим низького енергоспоживання, коли ваш iPhone заряджається до 80% ємності. Але ви можете зберегти режим низького енергоспоживання ввімкненим назавжди та отримати покращену автономність.

Спочатку відкрийте програму «Ярлики» , яка має бути попередньо встановлена на вашому iPhone. Вона також доступна безкоштовно в App Store, якщо на вашому телефоні її немає. Якщо ви не можете знайти її на головному екрані, проведіть одним пальцем униз посередині екрана, щоб відкрити функцію пошуку iPhone. Введіть «Ярлики» в рядку пошуку, а потім торкніться піктограми «Ярлики», щоб відкрити програму.

У ярликах натисніть кнопку «Автоматизація» внизу екрана. Якщо у вас уже є автоматизований список, натисніть кнопку плюс (+); якщо ви не бачите жодної автоматизації в списку, торкніться кнопки «Нова автоматизація».

На панелі, що з’явиться, прокрутіть вниз і натисніть «Режим низького енергоспоживання». Далі визначте умови, за яких відбудеться автоматизація. Виберіть «Вимкнено» та переконайтеся, що «Увімкнено» не вибрано. Потім виберіть «Запустити негайно» та вимкніть параметр «Сповіщати під час запуску»; це означає, що вам не потрібно буде нічого робити на своєму телефоні, щоб запустити автоматизацію. Потім натисніть «Далі».

Тепер визначте дію, яка виконується, коли виконується умова автоматизації. У списку параметрів натисніть «Нова порожня автоматизація». Потім натисніть «Додати дію». На панелі, що з’явиться, знайдіть «Низьке енергоспоживання», а потім натисніть встановлення цього режиму.

Коли з’явиться дія «Установити режим низького енергоспоживання», за замовчуванням буде «Увімкнути режим низького енергоспоживання». Залиште це так. Це єдина дія, яка потрібна, тому натисніть «Готово».

Тепер щоразу, коли режим низького енергоспоживання вимикається (ви це робите вручну або автоматично iOS), режим низького енергоспоживання автоматично вмикатиметься. Щоб розпочати, вам потрібно буде вручну активувати режим низького енергоспоживання в налаштуваннях (перейдіть у «Параметри» > «Акумулятор» > «Режим низького енергоспоживання») або за допомогою ярлика Центру керування . Тоді ваш iPhone залишатиметься в режимі низького енергоспоживання на невизначений термін.

Після використання цієї автоматизації ви можете помітити, що більше неможливо вимкнути режим низького енергоспоживання звичайним способом, оскільки він автоматично вмикається знову. Але не бійтеся: автоматику легко вимкнути.

Спочатку відкрийте «Ярлики» та натисніть кнопку «Автоматизація» внизу екрана. У списку автоматизації торкніться створеної вами автоматизації «Коли режим низького енергоспоживання вимкнено».

На екрані деталей для автоматизації відкрийте спадне вікно «Автоматизація» та виберіть «Не запускати». Після цього натисніть «Готово». Це призведе до вимкнення автоматизації.

Якщо автоматизацію вимкнено, режим низького енергоспоживання можна перемикати вручну, як зазвичай. Якщо ви коли-небудь захочете знову ввімкнути автоматизацію, просто перегляньте автоматизацію в ярликах і переверніть спадне меню «Автоматизація» на «Запустити негайно».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися