Четвер, 20 Червня, 2024

Як на iPhone ліхтариком сигналізувати про події

Щоб з меншою ймовірністю пропускати дзвінки чи текстові повідомлення, особливо якщо телефон на беззвучному режимі, можна залучити його вбудований ліхтарик. На iPhone це стандартна функція блимати світлодіодом для сповіщення про події.

Ви можете налаштувати світлодіодні сповіщення з групи Слух у меню Доступність:

– iOS 13–15: перейдіть у Налаштування –> Доступність –> Слух –> Аудіо/візуальний.

– iPadOS 13–15: перейдіть у Налаштування –> Доступність –> Слух –> Аудіо/візуальний.

– iOS 12 і старіших версій: перейдіть у Налаштування –> Загальні –> Доступність –> Слух –> Світлодіодний спалах для сповіщень

Потім увімкніть перемикач «Світлодіодний спалах для сповіщень». Щоб світлодіодний світлодіод блимав для сповіщень, коли перемикач дзвінка встановлено на беззвучний режим, увімкніть «Блимання без звуку».

Як сповіщення світлодіодом працюють із режимом «Не турбувати»

На iOS 13–14 та iPadOS 13–14 більшість сповіщень зі світлодіодним спалахом вимикається при активації режиму «Не турбувати». Однак телефон продовжить блимати світлом для телефонних дзвінків і FaceTime для дозволених контактів. Останні встановлюються через Налаштування –> Не турбувати –> Дозволити дзвінки від. Також він сповіщатиме про усіх, хто дзвонить двічі поспіль, якщо ввімкнено «Повторні дзвінки».

У iOS 15 і iPadOS 15 все по-іншому з новим меню фокусування. У Налаштуваннях –> Фокус будь-хто або будь-який додаток, авторизований у групі дозволених сповіщень, пробивається через встановлені обмеження, наприклад режим «Не турбувати». Тому потрібно створити фокус без дозволених контактів або програм.

Іншим варіантом для iOS 13–15 та iPadOS 13–15 є створення спеціального ярлика, який вимикає сповіщення світлодіодним спалахом, коли це потрібно. Запустіть новий ярлик, назвіть його «Перемкнути сповіщення про спалах», а потім додайте дію «Встановити світлодіодний спалах». Щоб зробити його перемикачем, торкніться «Повернути» у полі дій і змініть його на «Переключати». Потім додайте його на головний екран для зручного доступу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися