Як на iPhone підписувати документи, використовуючи додаток «Пошта»

Інструмент розмітки оптимально працює у файлах pdf

Власники iPhone можуть ставити свій автограф на документах без необхідності їх друкувати. Вбудований у телефон додаток «Пошта» має інструмент розмітки, з яким можна розписатися безпосередньо на екрані мобільника.

Відкрийте поштовий клієнт iPhone та лист із документом для підпису. Запустіть перегляд вкладеного файлу, після чого тапніть символ розмітки. Він виглядає як ручка всередині кола і знаходиться в правому верхньому кутку.

З’явиться меню інструментів редагування, в якому натисніть знак «+», після чого клацніть на «Підпис». На екрані стане доступне поле для введення підпису – його можна намалювати стилусом або пальцем.

Після натиснення кнопки «Готово» система повернеться назад у документ та запропонує вказати місце розміщення підпису. Для закріплення вибраної позиції автографа потрібно натиснути символ розмітки. Завершує редагування кнопка «Готово» у верхньому лівому куті.

Інструмент розмітки оптимально працює у файлах pdf. Він може не запускатися для деяких інших документів, з форматом docx включно.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я