Неділя, 16 Червня, 2024

Як на iPhone позбутися спаму в календарі

Якщо ви маєте гаджет на базі iOS, ви могли стикнутися з новим різновидом спаму. Різноманітні запрошення та реклама опиняються в календарі мобільного гаджета. Це відбувається тому, що спамери почали активно використовувати одну з вбудованих функцій iOS.

iphone-calendar-spam-737919

Зловмисники використовують функцію відправки запрошень на події через вбудовані повідомлення в системі. Вони створюють масові розсилки з поштовими адресами, які прив’язані до iCloud. Ці повідомлення з’являються прямо в панелі повідомлень в iPhone або iPad. Запрошення можна прийняти або відмовитися, але в будь-якому разі спамер отримає сповіщення, що користувач активний. Завдяки цьому вони завжди знають, що їхні повідомлення розсилаються реальним людям, і вони продовжують свою розсилку.

Позбутися спам-запрошень можна, відключивши функцію «Отримувати запрошення на події як вбудовані повідомлення». Також активуйте отримання запрошень поштою. Для цього відкрийте в браузері iCloud та увійдіть у свій акаунт. Потім виберіть додаток «Календар» та зайдіть у його налаштування. У розділі «Додаткові» включіть отримання запрошень поштою.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися