Неділя, 16 Червня, 2024

Apple може перетворити iPhone на ноутбук – компанія розробляє відповідну док-станцію

Компанія Apple оголосила про перехід на процесори ARM, і це означає, що всі додатки стали мобільними. На презентації WWDC 2020 представники корпорації сказали, що програми для iPhone можна буде запускати на ноутбуках Macbook. А нещодавно з’явилася інформація, що Apple може перетворити iPhone на ноутбук.

Док-станція Apple повторює популярну десятиліття тому концепцію, коли користувач може вставити свій смартфон в аксесуар, який має всі елементи ноутбука, окрім процесора, пам’яті, накопичувача.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram: https://t.me/techtodayua

Як саме буде реалізована док-станція, поки невідомо. Це може бути аксесуар, що підключається до iPhone кабелем. Подібну концепцію у 2013 році розвивала компанія Clamcase з прототипом ClamBook. Або це може бути док-станція, в якій смартфон вставляється в слот, виконуючи одночасно роль тачпаду, як у прототипі Bento та Obento Note. Або смартфон може вставлятися в слот, надаючи лише свій процесор та пам’ять, як у проектах Motorola Lapdock та Asus Transformer.

Розробка док-станції для iPhone на дуже ранньому етапі, і хоча джерело переконує, що такий девайс має 95% шансів стати комерційним продуктом, усе може змінитися.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися