Неділя, 19 Травня, 2024

Як на iPhone створити сигналізатор повного заряду

Іноді потрібно зарядити смартфон так, щоб уже на 100% заряджений гаджет не лежав підключеним до зарядного пристрою. У такому разі можна створити сигналізатор повного заряду. Ось як реалізувати такий сигнал на iPhone.

Завантажте сигналізатор Battery Full Alerts, натиснувши кнопку Get Shortcut. На iPhone відкриється додаток «Швидкі команди», де потрібно натиснути «Додати неперевірений ярлик».

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Можливо, попередньо доведеться активувати додавання ярликів з невідомих джерел. Для цього в налаштуваннях смартфона перейдіть у розділ «Швидкі команди» та ввімкніть «Дозволити неперевірені швидкі команди».

У додатку «Швидкі команди» тапніть на Battery Full Alert і натисніть кнопку «Старт». Смартфон запитає доступ до годинника – надайте його. Знову натисніть кнопку «Старт» для запуску сигналізатора.

Сигнал спрацьовує через півтори хвилини після досягнення 100% заряду. Якщо iPhone в цей момент розблокований, на екрані з’явиться повідомлення про повний заряд. При заблокованому екрані сповіщення виведеться на весь екран.

Для спрацювання сигналізатора використовується функція будильника, і новий будильник з’являтиметься при кожному сигналі. Їх потрібно видаляти вручну.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися