П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Як на iPhone вимкнути автоматичний нічний режим в iOS 15

На останніх версіях iOS в камері автоматично активується нічний режим при відповідних умовах зйомки. Якщо він вам не підходить, його доведеться вимикати щоразу після запуску додатку камери при поганому освітленні. У iOS 15 з’явилася опція вимкнення нічного режиму примусово.

Як відключити нічний режим iPhone

Щоб вимкнути нічний режим на вашому iPhone переконайтеся, що на ньому встановлена iOS 15. Після цього відкрийте налаштування телефону та гортайте їх до розділу камери.

У налаштуваннях камери знайдіть опцію «Зберегти налаштування» і натисніть на неї. Знайдіть посилання «Нічний режим» та переконайтеся, що перемикач встановлений в положення включено (зелений).

Тепер, коли ви відкриватимете додаток камери смартфон запам’ятовуватиме останні налаштування. Наприклад, якщо ви відключили нічний режим останнього разу, він не буде вмикатися при перезапуску камери. Це фактично означає, що тепер ви можете вручну включити нічний режим тільки тоді, коли вам це необхідно.

Навіщо відключати нічний режим на iPhone

Функція нічного режиму в значній мірі корисна для підвищення якості фотографій у більшості сценаріїв. Вона допоможе отримати добре освітлені, чіткі зображення. Однак алгоритми камери iPhone не завжди правильно обробляють фотографії при використанні нічного режиму. В деяких випадках зображення виходять надто яскраві. Для збереження більш природного вигляду знімку нічний режим варто відключити.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися