Неділя, 21 Квітня, 2024

Vodafone проведе День відкритих дверей школи Big Data Lab

Подія відбудеться 12 жовтня 2021 року і буде транслюватися онлайн на Facebook cторінці школи.


У Big Data Lab Welcome Day візьмуть участь data science експерти, студенти школи та ментори-викладачі, які не лише познайомляться з майбутніми студентами, а й розкажуть про інсайти професії та актуальні тренди data science напрямку. Наприкінці відбудеться панельна дискусія на тему: “Сучасна освіта і сучасні професії. Роль аналітики великих даних у світі і у майбутньому”. Теми доповідей:
Олександра Богуславська. Засновниця та СЕО Data Science UA
“Професії Data Science. Тенденції попиту на спеціалістів у світі і в Україні. Цікаві інсайти рекрутингу у Data Science”.

Володимир Рибалко. Керівник департаменту Customer Value Management (Big Data), Vodafone “Використання Data Science у Vodafone. Вимоги до спеціалістів”.

Олег Чертов. Професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри прикладної математики НТУУ “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”
“Роль математики у Data Science професіях”.

Вероніка Тамайо Флорес. Head of Consulting, Data Science UA
“Еволюція професії Data Science – що було, що стало, куди все рухається?”

Ігор Омельчук. Випускник школи Big Data Lab “Життя після школи. Досвід працевлаштування за фахом. Вплив навчання на професійний розвиток”

Софія Швець. Студентка поточного курсу Vodafone Big Data Lab “Досвід перших місяців навчання. Враження від навчального процесу, виклики, найбільш цікаві моменти”.

Посилання на трансляцію: https://fb.me/e/1JmXP2kxM

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися