Понеділок, 20 Травня, 2024

Як на iPhone виправити помилку com.apple.mobilephone 1035

Помилка com.apple.mobilephone 1035 є унікальною помилкою iPhone. Вона виникає, коли iOS не може нормально працювати з голосовою поштою вашого мобільного оператора.

Відомо, що проблеми з голосовою поштою виникають у певних мережах. Якщо ви не хочете використовувати голосову пошту, можна попрохати свого оператора вимкнути її.

Помилка com.apple.mobilephone 1035 з’являється в одному з двох випадків. Вона може з’явитися тому, що голосову пошту не налаштовано або голосову пошту скинуто. Це може трапитися, наприклад, якщо відбулися зміни в налаштуваннях стільникової мережі, які вплинули на голосову пошту, або користувач перейшов у іншу мережу.

Ось кілька речей, які можна спробувати, щоб вирішити проблему:

1. Увімкніть режим польоту, щоб подолати можливі проблеми з підключенням. Для цього проведіть пальцем вниз від верхнього правого кута, щоб відкрити Центр керування. Торкніться перемикача режиму польоту, щоб увімкнути його. Зачекайте 1-2 хвилини та активуйте стільниковий зв’язок.

2. Перейдіть на мобільні дані. Спробуйте перейти на мобільні дані, якщо ви підключені до мережі Wi-Fi, щоб перевірити, чи проблема зникне.

3. Налаштуйте голосову пошту. Переконайтеся, що ваш мобільний оператора надає голосову пошту, що вона підтримується на iPhone, а також, що ваш тарифний план включає послуги голосової пошти.

4. Скиньте налаштування мережі. Помилка com.apple.mobilephone 1035 може бути просто проблемою з налаштуваннями мережі. Скидання налаштувань мережі призведе до видалення всіх збережених мереж, до яких ви коли-небудь підключалися. Для цього в загальних налаштуваннях iPhone торкніться передачі або скидання iPhone, після цього у меню виберіть скидання налаштування мережі. iPhone перезавантажиться.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися