Середа, 17 Квітня, 2024

Android M підтвердила, що Google поліпшує енергоспоживання

Журналісти німецького техноблога ComputerBase.de вирішили перевірити заяву Google щодо поліпшених показників енергозбереження в недавно анонсованої Android M порівняно з попередньою Android Lollipop. Нова ОС виявилася значно більш заощадливою у витратах акумулятора.

Для перевірки експерти встановили на два ідентичних смартфони Nexus 5 тестовий образ Android M і вже випущену Android 5.1.1 Lollipop. Після цього на кожен Nexus завантажили однаковий набір додатків, витягнули SIM-картку та відключили Bluetooth, NFC і Android Beam. Наприкінці обидва смартфони підключили до однієї мережі Wi-Fi.

По завершенні налаштувань експертам залишилося тільки чекати і спостерігати, як будуть змінюватися індикатори заряду батарей обох апаратів у режимі очікування. Після 8 годин – звичайний офісний день – заряд батареї в апараті на Android Lollipop зменшився на 4%, тоді як аналогічний показник в Android M виявився всього 1,5%. Через добу Lollipop втратив ще 12% заряду, а через 48 годин – уже 24%. В Android M індикатор заряду батареї показав втрату 4,5% заряду через 24 години. Через 48 годин акумулятор розрядився лише на 9%.

У підсумку в режимі енергозбереження Doze в Android M смартфон протримався 533 години, тоді як в Android Lollipop індикатор заряду показав нульове значення вже через 200 годин. Тобто заява Google щодо більш дбайливого поводження з батареєю смартфона в новій Android M виявилася правильною принаймні за одним із сценаріїв використання.

Спеціальний режим Doze стежить за тим, коли гаджет беруть до рук. Коли він довго лежить сам по собі, тоді фонова активність додатків автоматично скорочується, а також призупиняється їхня синхронізація. Завдяки цьому енергоспоживання батареї смартфона скорочується вдвічі.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися