Середа, 22 Травня, 2024

Як на iPhone збільшити клавіатуру

Великі екрани сучасних смартфонів не завжди використовуються оптимально. Одним з прикладів може бути розмір клавіатури. Для активного спілкування в месенджерах та чатах може бути зручно зробити її кнопки більшими.

Може видатися дивним, але опцію збільшення віртуальної клавіатури  потрібно шукати в налаштуваннях дисплея, а не в налаштуваннях спеціальних можливостей, де зазвичай подібні налаштування розміщуються.

Виконайте такі дії, щоб збільшити клавіатуру:

  • Перейдіть у програму «Налаштування» на своєму iPhone.
  • Виберіть Дисплей і яскравість.
  • Далі прокрутіть униз і виберіть опцію «Збільшення екрану».
  • Торкніться значка «Збільшити текст».
  • Виберіть Готово. Вам потрібно буде підтвердити своє рішення за допомогою «Використати збільшення» і перезавантажити iPhone.

Є також альтернативні способи отримати більші кнопки клавіатури:

  • Використовуйте клавіатуру в ландшафтному режимі: якщо повернути iPhone набік, щоб екран став горизонтальним, ви отримаєте більшу клавіатуру. Однак це не завжди працює зі сторонніми програмами.
  • Зробіть текст на своєму iPhone жирним шрифтом : якщо вам просто потрібно краще бачити екранну клавіатуру, можливо, допоможе змінити весь текст на жирний. Перейдіть у «Налаштування» > «Дисплей і яскравість» і ввімкніть «Жирний текст» .
  • Використовуйте клавіатуру у верхньому регістрі: написи на кнопках клавіатури, які відображають всі літери у верхньому регістрі, можуть бути краще читабельними. Перейдіть у «Налаштування» > «Спеціальні можливості» > «Клавіатури» та вимкніть перемикач « Показувати клавіші в нижньому регістрі». Зауважте, що ви все одно зможете вводити текст малими літерами.
  • Використовуйте програму клавіатури стороннього розробника: програма стороннього розробника має інший дизайн і вона може виявитися зручнішою саме для вас. Серед популярних альтернатив можна спробувати Big Keys Keyboard або ReBoard.
  • Використовуйте фізичну клавіатуру: ви можете використовувати фізичну Magic Keyboard зі своїм iPhone. Просто перейдіть у Налаштування > Спеціальні можливості > Клавіатури > Повний доступ до клавіатури. Потім підключіть зовнішню клавіатуру через «Налаштування» > «Bluetooth».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися