Facebook «уб’ють» фальшиві новини, а Bitcoin замінить банки – песимістичний прогноз на 2018 рік

Видання Bloomberg проаналізувало всі негативні моменти та склало песимістичний прогноз на 2018 рік.

Поки аналітики публікують позитивні тенденції наступного 2018 року, поза увагою залишається загроза існуванню нинішнього світу. Північна Корея загрожує війною, інтернет заполонили фальшиві новини, криптовалюти торгуються за шаленим курсом. Видання Bloomberg проаналізувало всі негативні моменти та склало песимістичний прогноз на 2018 рік.

  1. Фальшиві новини «вб’ють» Facebook

Словосполученням 2017 року стала фраза fake news – фальшиві новини. Популярність цього словосполучення збільшилася на 365% за рік. Президент Дональд Трамп назвав головними ворогами американського народу друковані ЗМІ, такі як The New York Times. Однак експерти підрахували, що головним постачальником фальшивих новин стали соцмережі, такі як Facebook, Twitter і YouTube.

  1. Bitcoin замінить банки

Цілком реальний сценарій за мотивами серіалу «Містер робот». Банківські організації можуть одного дня стати жертвою потужної кібератаки, яка знищить усі записи про кредити та депозити. Як завжди, чиновники переконуватимуть, що дані не постраждали, потрібний лише деякий час на відновлення. У такій ситуації люди можуть почати масово переходити на криптовалюти, а обмінний курс найпопулярнішої – Bitcoin – зросте до $40 000. Недовіра до банків та фінансової системи дозволить криптовалютам стати повноцінним платіжним засобом.

  1. Кінець бензинової ери

Швидке зростання популярності електромобілів та відмова від рідкого пального на користь батарейок можуть викликати тектонічні зсуви в глобальному соціумі. Плани Саудівської Аравії на будівництво високотехнологічних мегаполісів у центрі пустелі полишать на півдорозі. ОПЕК саморозпуститься, інвестори почнуть панікувати, що викличе ще більший обвал та хвилю банкрутств в індустріях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я