Понеділок, 20 Травня, 2024

Як на смартфонах Samsung Galaxy отримати CTRL-Z (відмінити)

Клавіатурами Gboard та SwiftKey часто замінюють стандартні клавіатури смартфонів. Але стандартна клавіатура Samsung на пристроях Galaxy може запропонувати дуже зручну функцію, якої бракує при активному редагуванні тексту.

На комп’ютерах усім знайома комбінація CTRL+Z в Windows або CMD+Z на Mac. Нею можна швидко відмінити останні зміни. А потім додавання SHIFT в мікс призведе до повторення того, що було скасувано.

Текстові інструменти на Android пропонують лише базові можливості і часто не надають навіть функції копіювання-вставки, не кажучи вже про функції скасування або повторення введення.

Жест відміни та повторення на Samsung Galaxy реалізований в прошивці One UI 2.1 (Android 10) або вище.

Також необхідно вимкнути введення за допомогою свайпа. Щоб перевірити налаштування цієї опції відкрийте клавіатуру та торкніться значка шестірні праворуч від рядка меню. Прокрутіть вниз і виберіть «Проведіть пальцем, торкніться і зворотний зв’язок», потім переконайтеся, що для функції «Управління рухом клавіатури» встановлено значення «Управління курсором».

Після цього, щоб скасувати останню зміну, внесену в текст, просто проведіть двома пальцями справа наліво по клавіатурі. Ви можете провести пальцем ще раз, щоб скасувати попередню зміну, і так далі.

Щоб повторити введення скасованого тексту просто проведіть зліва направо двома пальцями по клавіатурі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися