Вівторок, 28 Травня, 2024

Як на старих телефонах робити відео зі стабілізацією

Ви можете знімати якісне відео, навіть якщо у вас немає можливості купити сучасний флагман. Камери останніх радують красивою та плавною картинкою завдяки вбудованій оптичній стабілізації. Ця апаратна функція керує положенням лінзи об’єктива, щоб мінімізувати тремтіння рук. Досягнути такого ж ефекту можна за допомогою програмних алгоритмів.

Для імітації оптичної стабілізації вам знадобиться утиліта Hyperlapse. Додаток дозволяє знімати таймлапси, а також може прибрати тремтіння з відео. Hyperlapse працює за алгоритмом, який оперує даними з камери і гіроскопа одночасно. Це дозволяє імітувати стабілізацію без суттєвого погіршення якості й розміру зображення.

Користуватися Hyperlapse досить просто – інструмент дозволяє лише розпочати зйомку та вибрати її швидкість. У ньому також можна експортувати матеріал у соцмережі або зберегти локально.

Завантажити Hyperlapse можна із сайту розробника – соцмережі Instagram. Утиліта поки що придатна лише для смартфонів iOS. Користувачі Android можуть завантажити однойменну програму, але від Microsoft.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися