Вівторок, 25 Червня, 2024

На перегляді реклами можна заробити

Співзасновник Mozilla Брендан Айх (Brendan Eich) готує до виходу новий браузер Brave. Окрім традиційних сьогодні особливостей – безпеки та продуктивності, – навігатор матиме ще одну. Ті користувачі, які не блокуватимуть рекламу, зможуть заробити на ній.

Веб-браузер буде доступним для Windows, Max, Linux, iOS та Android. Він має вбудований блокувальник реклами, але замість повного блокування реклами Brave буде показувати нешкідливу рекламу. Від останнього також можна відмовитися, але це позбавить винагороди. За перегляд реклами можна отримувати від Brave біткойни.

Виплати здійснюватимуться рекламодавцями за певну кількість переглядів, і Brave агрегує ці платежі в єдину суму. Сайти, які братимуть участь, отримають близько 55% грошей, залежно від кількості переглядів на кожному з них. Користувачі будуть отримувати винагороду в розмірі 15%. Видавці й користувачі будуть отримувати виплати на власні біткойн-гаманці, які треба буде підтвердити. А саме – вказати e-mail, номер телефону і виконати інші вимоги. Без цього браузер не пересилатиме гроші.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися