П’ятниця, 24 Травня, 2024

Як на телефоні виконувати зворотний пошук зображень

Досить часто потрібно знайти джерело походження якогось зображення. Це легко зробити на десктопі за допомогою відповідних функцій пошуковика. На мобільному усе залежить від того, який браузер використовується.

Функція Google пошуку по зображенню – це корисна функція, яка виконує зворотний пошук зображень, дозволяючи шукати пов’язані зображення. Це робиться за допомогою алгоритмів аналізу відправленої картинки і пошуку інших, схожих на неї.

Зворотний пошук зображень на мобільному пристроєві

Якщо ви хочете виконати зворотний пошук зображень на своєму телефоні або планшеті iOS або Android, найпростіше рішення – завантажити і використовувати безкоштовний браузер Chrome від Google. Цей браузер має вбудований метод для виконання зворотного пошуку зображень.

Знайдіть зображення, для якого потрібно провети пошук та просто натисніть і утримуйте палець на ньому. У меню, яке з’явиться на екрані після тривалого натискання, натисніть «Пошук в Google по цьому зображенню».

Пошук по зображенню також можна виконувати через браузер Mozilla Firefox. Для цього відкрийте у ньому сторінку images.google.com, після чого активуйте відображення сайту для настільного ПК. В такому режимі відображення пошук стане більш функціональним і в ньому стане доступна функція зворотного пошуку зображення.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися