Неділя, 25 Лютого, 2024

Як налаштувати сервіс NVIDIA GeForce Now на Android

На планшеті чи смартфоні Android можна грати в улюблені комп’ютерні ігри. Подібні можливості забезпечують стримінгові ігрові сервіси, серед яких одним з найвідоміших є NVIDIA GeForce Now. Також він пропонує грати в уже куплені в магазині Steam, Epic, Uplay ігри. Залишається лише налаштувати GeForce Now на своєму Android.

На мобільному гаджеті відкрийте магазин Google Play Store та знайдіть додаток NVIDIA GeForce Now. Установіть його в пам’ять девайсу, прийміть політику використання та створіть акаунт. Для цього введіть адресу своєї електронної пошти, пароль та пройдіть перевірку на робота. Також можна увійти за допомогою свого акаунта Facebook або Google.

Система запитає платформу, на якій ви хочете грати, – виберіть Android, тапнувши по відповідній іконці. Знову відкриється Google Play, де повторно відкрийте додаток ігрового сервісу та ввійдіть в нього, заново увівши дані облікового запису чи скориставшись своїм акаунтом Facebook або Google.

Безкоштовний акаунт отримує ігрові сесії тривалістю до однієї години. Підписка в розмірі $5 подовжує тривалість ігрових сесій, дозволяє активувати налаштування графіки RTX.

Увійшовши в сервіс GeForce Now, можна подивитися на бібліотеку ігор. Вибравши гру, клацніть на неї і дочекайтеся аналізу можливості запуску. Якщо запуск можливий, сервіс NVIDIA запропонує увійти у свій акаунт Steam, Epic, Uplay залежно від вибраної гри.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися