Понеділок, 15 Липня, 2024

Як не боятися зіпсувати смартфон

Програми-викрадачі, шифрувальники, експерименти, а також збої програм та операційної системи – це лише невеликий список проблем, через які порушується нормальна робота гаджета. Однак про них можна не хвилюватися, якщо мати повну резервну копію системних дисків Android. При будь-якій проблемі їх можна відновити та повернути смартфон чи планшет до повністю працездатного вигляду з усіма налаштуваннями та встановленими програмами.

Для створення резервних копій усіх дисків мобільного гаджета необхідно скористатися програмою Partitions Backup & Restore. Для своєї роботи вона потребує рут-доступу, але зручність її в тому, що для бекапу та відновлення не потрібний комп’ютер – дії можна виконувати з програми. Однак якщо через збої телефон не запускається, тоді створені архіви можна використати для відновлення через інструменти прошивки мобільника – Fastboot, Odin та інші (придатність конкретної програми залежить від моделі та виробника телефона).

Резервні копії зберігаються на картці пам’яті в папці PartitionsBackups. Утиліта дозволяє робити копії всіх системних розділів, з найважливішими включно: завантажувача, ядра та розділів з інформацією про IMEI/EFS, а також налаштувань радіомодему. Вони часто містять унікальні для кожного апарату відомості, і іноді псуються при оновленні чи перепрошивці. Їхні резервні дублі автор навіть рекомендує скопіювати на комп’ютер.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися