Субота, 2 Грудня, 2023

Як отримати джейлбрейк на iOS 11-11.1.2

Коли ви купуєте смартфон, виробник не передає вам повні права на нього. Звичайний обліковий запис має багато суттєвих обмежень, які можна зняти. На Android це називається «рут-доступ», а на iPhone – джейлбрейк. Нещодавно стало можливим отримати повні права користувача на гаджетах з iOS 11-11.1.2.Програміст Джонатан Левін випустив джейлбрейк під назвою LiberiOS. Скористатися ним можна, лише якщо подати в Apple заявку на визнання свого AppleID акаунтом розробника. Сам джейлбрейк сумісний з такими пристроями:

– iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 5s;

– iPad Pro 12,9 дюймів першого і другого покоління, iPad Pro 10,5 дюймів першого покоління, iPad Pro 9,7 дюймів, Air iPad 2, iPad Air, iPad п’ятого покоління, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2;

– iPod touch 6G.

Щоб встановити LiberiOS, завантажте його ipa-файл з офіційного сайту джейлбрейку newosxbook.com, а також завантажте програму Cydia Impactor (сумісна з Windows, macOS і Linux).

Наступним кроком підключіть мобільний гаджет до комп’ютера кабелем та запустіть на ПК Cydia Impactor. У вікно цієї програми перетягніть ipa-файл джейлбрейку. Введіть логін і пароль від свого облікового запису Apple ID і дочекайтесь завантаження файлу на пристрій.

Зайдіть у налаштування профілів і управління пристроєм і додайте LiberiOS в довірені програми. Запустіть LiberiOS через іконку на робочому столі та натисніть кнопку Do it. Через кілька секунд джейлбрейк завершиться.

LiberiOS має суттєві обмеження в роботі: джейлбрейк зникає щоразу після перезавантаження пристрою, магазин Cydia потрібно інсталювати окремо, власникам безплатних акаунтів розробника потрібно перевстановлювати LiberiOS кожні 7 днів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися