Huawei показала свій перший ноутбук після припинення випуску

Головна фішка Honor MagicBook Pro – він намагається бути максимально безшумним.

Під час гострої фази торгової війни між США та Китаєм Huawei опинилася в ситуації, в якій була вимушена зупинити виробництво та розробку своїх ноутбуків. Нині ситуація стала м’якшою, і гігант показав свій новий лептоп. Це ультрабук Honor MagicBook Pro з екраном 16,1 дюйма й автономністю до 14 годин.

Маса ноутбука склала 1,7 кг, товщина бічних меж екрана – усього 4,9 мм, дисплей займає 90% площі фронтальної панелі. Використана матриця IPS забезпечує охоплення 100% колірного простору sRGB.

Апаратна начинка має дві конфігурації. Обидві містять 8 ГБ оперативної пам’яті, SSD на 512 ГБ і дискретний GPU Nvidia GeForce MX250. Різниця між конфігураціями полягає в процесорах: базова модель має Core i5, у дорожчої версії – Core i7. У серпні також має з’явитися третя модифікація: з 16 ГБ оперативної пам’яті та SSD на 1 ТБ.

Головна фішка Honor MagicBook Pro – він намагається бути максимально безшумним. Для цього в корпусі розміщено сім температурних датчиків. За їхніми показаннями кулери плавно змінюють швидкість обертання. Обіцяний середній рівень шуму при звичайній денній роботі становить 25 дБ.

Клавіатура ноутбука має підсвітку, фронтальну камеру традиційно розмістили під кнопкою у верхньому ряду клавіатури. Також підтримується фірмова технологія бездротового пересилання даних Magic-link 2.0. Акумулятор MagicBook Pro ємністю 56 Вт·год забезпечує до 14 годин роботи. Із доступних роз’ємів – один USB-C, три USB 3.0 Type-A, HDMI.

Продажі Honor MagicBook Pro стартують уже з наступного тижня. Вартість версії з процесором Core i5 складає $800, з процесором Core i7 — $900. Топовий варіант, який з’явиться в серпні, обійдеться в $1160.