Четвер, 25 Липня, 2024

Як оживити «мертву» кнопку на клавіатурі

disassembled keyboard

Одна непрацездатна клавіша може стати справжнім покаранням через неможливість набрати навіть найпростіший текст. Гарантованим рішенням у цьому випадку є заміна клавіатури на нову. Але перед цим можна спробувати оживити «мертву» кнопку.

Якщо ви помітили, що при натисканні на кнопку друкуються не ті символи, що потрібні, тоді перевірте статус Numlock. Це особливо актуально для сучасних ноутбуків, які часто не мають навіть лампочки індикації цього режиму.

В іншому випадку проблема, швидше за все, механічна, і доведеться кнопку чистити. Спершу спробуйте найлегший варіант – переверніть клавіатуру клавішами донизу та легенько постукайте по ній. Ця порада підходить і для ноутбука, який треба попередньо вимкнути.

Якщо постукування не допомогло, тоді візьміть банку зі стисненим повітрям та спробуйте видути механічну перешкоду з-під кнопки. Щоб точніше направляти струмінь повітря, до сопла краще приєднати соломинку.

Наостанок, коли попередні спроби не допомогли, зніміть клавішу з клавіатури для зручного доступу. Для цього вставте лезо ножа чи викрутку під кнопку та легенько її підніміть. Клавіша має вийти зі своїх пазів, після чого вона вільно знімається. Ретельно почистіть зону під кнопкою та поверніть клавішу на місце.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися