Понеділок, 15 Квітня, 2024

Як передати файл з Android на Windows

Android пропонує багато способів передати файли на комп’ютер з Windows. Деякі з них найбільш функціональні, але можуть вимагати певних знань, інші – зовсім прості. Розглянемо найпростіші способи передати файл зі смартфона на ПК.

Одним із найлегших способів скопіювати файл з телефона на комп’ютер є використання кабелю USB. Стандартно передача даних по кабелю USB повинна працювати просто. Підключивши телефон до ПК необхідно на телефоні в панелі повідомлень обрати “Передача файлів”. У “Провіднику” Windows з’являється доступ до накопичувача смартфона.

На жаль, сучасні смартфони не підтримують режим USB-накопичувача, а працюють через спеціальний режим MTP. Тому цей спосіб може дати збій при відсутності драйвера смартфона на ПК або при інших проблемах з програмним забезпеченням у телефоні або комп’ютері. Також можуть бути проблеми з передачею певних типів файлів.

USB OTG

Android дозволяє легко підключати зовнішній накопичувач, на який можна скопіювати потрібні файли, а потім – підключити накопичувач до ПК.

При приєднанні диску USB OTG до смартфона мобільник починає відображати ще один накопичувач, на який можна копіювати будь-яким файловим менеджером.

Цей спосіб вимагає наявності спеціального кабелю USB OTG або накопичувача із вбудованою функцією USB OTG. Також не всі смартфони підтримують USB OTG.

Хмарні сервіси

До сервісів Google Drive, OneDrive, Dropbox можна підключатися як з Android, так і з Windows. Такий спосіб дозволяє передавати файли навіть якщо гаджети фізично знаходяться в різних місцях.

Однак хмарні сервіси можуть забороняти пересилати певні типи файлів. Також вони не дуже добре підходять для обміну файлами великого обсягу. Ще через них краще не передавати приватні зображення, відео, документи.

Передача по Wi-Fi

За допомогою стороннього додатку, наприклад, Droid over Wi-Fi, можна надати доступ до внутрішніх накопичувачів Android по Wi-Fi. Таким чином можна пересилати будь-які типи файлів, пристрої не обов’язково повинні лежати поруч. Швидкість передачі даних залежить від швидкості роботи Wi-Fi.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися