Неділя, 21 Квітня, 2024

Як перекладати текст на картинках

За допомогою програми Google Translate можете сканувати і перекладати зображення на будь-яку з підтримуваних Google мов. За допомогою мобільного пристрою таке сканування можна проводити в режимі реального часу або вибирати зображення зі своєї галереї.

Один із способів перекласти зображення – направити камеру на нього і дозволити додатку відсканувати його. На дисплеї одразу з’явиться «живий» переклад. Якщо зображення збережене в галереї, за допомогою відповідної кнопки імпортуйте цю картинку в Google Translate і виконайте переклад.

Щоб перевести зображення в режимі реального часу, спочатку відкрийте Google Translate на своєму телефоні. У додатку під текстовим полем натисніть “Камера”.

Відкриється вид з камери. Вгорі виберіть мови, з якої і на яку потрібно перекласти текст на зображенні. Щоб програма автоматично розпізнала вихідну мову, виберіть “Визначити мову” в полі “Вихідна мова”.

У нижній частині екрана камери натисніть “Миттєвий”. Додаток переведе текст на вашій картинці. Можна спершу зробити знімок, а потім перекласти його, для чого натисніть “Сканувати”, зробіть знімок і дозвольте додатку перекласти його.

Якщо зображення вже знаходиться в галереї телефону, додайте його в Google Translate для перекладу. Для цього у Google Translate натисніть “Камера”. На сторінці перегляду камери вгорі виберіть вихідну та цільову мови для перекладу зображення чи оберіть “Визначити мову” для автоматичного розпізнавання. У нижній частині екрану натисніть “Імпорт”, щоб додати фотографію з галереї. Якщо ви бачите запит на дозвіл, натисніть “Так”. Потім виберіть картинку, яку ви хочете перевести.

Google Translate імпортує та сканує фотографію. Щоб переглянути переклад певних слів, торкніться цих слів на зображенні. Щоб переглянути повний переклад всього зображення, натисніть на опцію “Вибрати все”.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися