Понеділок, 15 Квітня, 2024

Як переключати музику в Android жестами долоні

Технології управління гаджетом без дотиків до нього лише розвиваються та зазвичай потребують багато додаткових сенсорів. Однак спробувати працювати зі смартфоном у такому режимі можна вже зараз. Для цього не потрібно змінювати апаратне забезпечення, а достатньо встановити утиліту на Android. Вона не зможе повністю модифікувати стиль управління гаджетом, але дозволить переключати, музику не торкаючись його.

Для того щоб керувати треками без дотику, необхідно встановити утиліту BrainWave у смартфон з фронтальною камерою. Вона слідкуватиме за рухом руки та розпізнаватиме їх як команди. Наприклад, щоб поставити трек на паузу, достатньо піднести до смартфона розкриту долонь. А включити наступний чи попередній трек можна горизонтальним рухом руки.

Через відсутність спеціалізованих інфрачервоних датчиків BrainWave має певні обмеження. Утиліта працює лише тоді, коли телефон знаходиться в ландшафтній орієнтації. Вона підтримує більшість плеєрів на Android, але оскільки жести зчитуються камерою, вона не зможе працювати в темряві. Проте утиліта виконує свої функції з вимкненим екраном телефона.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися