П’ятниця, 21 Червня, 2024

Високі технології наймають верблюдів

Пошуковий гігант Google дозволяє віртуально мандрувати не лише вулицями міст та сіл, але й безлюдними місцевостями. Уже декілька років, сидячи за комп’ютером, можна вивчати такі пам’ятки, як Гранд Каньйон та Тадж Махал. Їх не можна об’їхати на автомобілі, тому співробітники Google обходили їх пішки зі спеціальним ранцем. Однак нещодавно до команди пошукового гіганта приєднався верблюд, і з ним сервіс Street View поповнився фотографіями пустелі Ліва.

У ролі транспорта виступив 10-річний верблюд на ім’я Рафіа, на спині якого закріпили картографічне обладнання. Він разом зі своїми господарями пройшов 100-кілометрову ділянку пустелі Ліва, яка знаходиться на півдні від міста Абу-Дабі.

У Forbes вважають, що верблюда залучили спеціально, щоб привернути до Street View додаткову увагу. Адже цей маршрут могли пройти співробітники Google. Представники пошукового гіганта кажуть, що вони використали тварину для аутентичності, оскільки вона є найдавнішим транспортом пустелі. Разом з верблюдом йшов поводир-індієць, і вони вирушили близько 6 ранку для максимально гарних фото.

Google Street View – це введена в 2007 році функція Google Maps та Google Earth, яка дозволяє дивитися панорамні види вулиць багатьох міст світу з висоти близько 2,5 метрів. Фотографії Google Street View дозволяють переглядати понад 3 тисячі міст з 59 країн світу.

Учасники Street View Treks вже дослідили й відобразили багато захопливих місць, серед яких Гранд-Каньйон, Еверест, Ейфелева вежа, арктичний регіон Ікалуіт, Амазонка, Єгипетські піраміди і комплекс храмів навколо Ангкор-Ват у Камбоджі. Є навіть підводний трек, знятий у водах навколо Галапагоських островів.

Сервіс дозволяє не лише віртуально побувати в незнайомих місцях, але й зробити багато незвичайних відкриттів. Наприклад, на початку року одна з машин Street View відобразила якогось вбивцю із сокирою в Единбурзі. Як з’ясувалося пізніше, це був розіграш місцевих автомеханіків, які заздалегідь помітили машину Google. Окрім цього, на знімках Street View можна побачити людину з головою коня. ДТП та бійки на кадрах сервісу взагалі можна вважати звичним явищем.

Фотографії: Google

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися