Як перетворити документ Word на картинку JPG

Немає способу одним натисканням миші перетворити Word у JPG у Word, але це досить просто зробити.

Файли Word часто призначені для спільного використання, і Microsoft включає в себе набір інструментів, щоб спростити обмін документами. Але іноді буває так, що файл порібно відкрити на дуже девайсі, де доступні лише базові програми. У такому разі можна конвертувати Word у JPG та подивитися його як картинку.

Немає способу одним натисканням миші перетворити Word у JPG у Word, але це досить просто зробити.

У Windows:

  1. Запустіть Word з текстом, який потрібно перетворити на JPG. Якщо необхідно, скористайтеся повзунком масштабування у нижньому правому куті, щоб переконатися, що весь потрібний текст видимий.
  2. Знайдіть і виберіть Snipping Tool на панелі пошуку Windows.
  3. В інструменті Snipping Tool клацніть «Створити», а потім перетягніть рамку виділення навколо тексту в Word, який потрібно перетворити на JPG.
  4. Клацніть Save Snip (значок дискети) і в діалоговому вікні «Зберегти як» клацніть спадне меню «Тип збереження як» і виберіть JPG. Потім назвіть файл і натисніть Зберегти.

На Mac:

  1. Запустіть Word з текстом, який ви хочете перетворити на JPG, і скористайтеся повзунком масштабування в нижньому правому куті, щоб переконатися, що весь текст, який ви хочете зафіксувати, одночасно видно на екрані.
  2. Натисніть Cmd+Shift+4 на клавіатурі та перетягніть рамку виділення навколо тексту в Word, який потрібно перетворити на JPG.
  3. Після того, як знімок екрана з’явиться на робочому столі, двічі клацніть його.

4. У рядку меню виберіть «Файл», а потім «Експорт». Змініть формат на JPEG і натисніть Зберегти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я