Середа, 29 Травня, 2024

Як перетворити iPhone на Google-телефон

Часто буває, що на наявному гаджеті хочеться мати інше програмне забезпечення. Наприклад, на iPhone може бути зручніше використовувати додатки та сервіси Google. Ось як перетворити смартфон Apple на Google-телефон.

Спершу необхідно встановити на iPhone усі альтернативні додатки та сервіси від Google. Повний перелік програм Apple, які потрібно змінити, наведено в цій таблиці:

Apple Google
Safari Chrome
Facetime Duo
Calendar Calendar
Photos Photos
Mail Gmail
Music YouTube Music
Maps Maps
Weather Google
Notes Keep
Reminder Assistant
News and Events News and Events
Books Play Books
TVS Play Movies
Health Fit
Home Home
Files Drive
Pages Documents
Numbers Sheets
Keynote Presentations
Watch WearOS

Майже кожен стандартний додаток iOS можна замінити версією від Google. Також варто додатково встановити YouTube, Google Translate, Android TV, Snapseed.

В iOS неможливо змінити стандартні додатки. Однак рішення від Google добре створюють свою міні-екосистему. Завдяки цьому клік на посиланні у Gmail відкриває веб-сайт у Chrome. Для активації цього механізму запустіть Gmail і в боковому меню зайдіть у «Налаштування». Перейдіть до «Додатки за замовчуванням» та виберіть потрібні програми.

Стандартну клавіатуру iOS також варто замінити на більш функціональну Google Gboard. Для цього спершу встановіть Gboard, а потім перейдіть у налаштування iPhone. Відкрийте «Загальні», зайдіть у «Клавіатури», потім знову в «Клавіатури» та виберіть «Додати клавіатуру». Вкажіть Gboard.

Замінити Siri на Google Assistant можливо завдяки опції «Швидкі дії». Спершу необхідно встановити додаток Google Assistant. Потім додати його ярлик швидкого запуску у Siri. Додатково можна вказати індивідуальну фразу для запуску віртуального помічника Google.

Останнім кроком можна приховати стандартні додатки Apple через стандартний інтерфейс у розділі керування додатками в налаштуваннях смартфона.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися