Як перевернути сайти на комп’ютері догори ногами: розіграш на День дурня

В aprilFools.css є низка способів, як зробити роботу браузера нестерпною

Комп’ютер сьогодні став найважливішим інструментом у житті багатьох, і дуже моторошно, коли з машиною щось стається. Наприклад, вона починає відображати всі сайти вверх ногами. Такий майже необразливий жарт можна вчинити з друзями та колегами 1 квітня – у День дурня.

Найпростіше, якщо жертва використовує браузер Google Chrome, – саме для нього створювався модифікатор. Однак у інших браузерах, з Firefox включно, він також працює.

Завантажте на комп’ютер жертви CSS-файл aprilFools.css та знайдіть папку User StyleSheets. На Windows вона знаходиться за адресою C:/Users/YourUsername/AppData/Local/Google/Chrome/User Data/Default/User StyleSheets.

У цій папці повинен бути CSS-файл розміром 0 байт з іменем custom.css. Вставте в нього вміст файлу aprilFools.css та збережіть зміни.

В aprilFools.css є низка способів, як зробити роботу браузера нестерпною. Виберіть потрібні та розкоментуйте їх, прибравши символи /* та */.

З Firefox трохи складніше, оскільки в ньому немає вбудованої підтримки індивідуальних стилів. Необхідно попередньо встановити розширення Stylish. А уже в ньому – додати вміст файлу aprilfools.css.

В Opera також потрібно встановлення розширення для підтримки стилів. Інсталюйте, наприклад, Custom Style Script.

Після завершення перезавантажте браузер та насолоджуйтесь реакцією жертви.