Неділя, 3 Березня, 2024

Як підключити Android по ADB

Можливості користувача безпосередньо на смартфоні чи планшеті дуже обмежені. Більше опцій можна отримати, підключивши девайс до ПК по інтерфейсу Android Debug Bridge (ADB). Його більшість виробників поки іще не блокують, і з ним можна робити те, що не вдасться втілити безпосередньо на смартфоні.

Щоб підключити по ADB спершу завантажте на комп’ютер пакет Android Debug (ADB) з офіційного сайту Android Developer. Для Windows його розмір трохи менше 11 МБ. Розпакуйте архів в будь-яку папку, наприклад, platform-tools.

Відкрийте в телефоні режим розробника. Для цього зайдіть у налаштування та активуйте відповідний перемикач. У деяких телефонах необхідно попередньо в розділі «Система» знайти «Номер збирання» та натиснути на нього 7-10 разів поспіль.

Зайдіть у меню «Для розробників» та активуйте перемикач «Налагодження по USB».

Під’єднайте смартфон кабелем USB до комп’ютера.

На ПК запустіть командний рядок cmd.exe, натиснувши Windows + R, і введіть у вікні cmd. У командному рядку перейдіть у папку із завантаженим ADB, ввівши команду CD та шлях до папки. Наприклад: cd c:\temporary_downloads\platform-tools\

У командному вікні введіть adb device, щоб перевірити, чи підключений ваш гаджет, – на екрані має з’явитися його серійний номер.

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися