Як перетворити Windows-ноутбук на Chromebook

Chromebook – це ноутбуки, що працюють на базі операційної системи ChromeOS

Хромбуки останніми роками набирають популярність і вже стали вагомим сегментом на ринку ноутбуків. Щоб познайомитися з цією ОС Google не обов’язково купувати Chromebook, її можна встановити на старий Windows-ноутбук.

Chromebook – це ноутбуки, що працюють на базі операційної системи ChromeOS. Ця ОС потребує обов’язкової наявності інтернету для нормальної роботи, хоча тимчасово вона підтримує офлайновий режим. Також ці ноутбуки мають фіксований термін підтримки, який відраховується від дати презентації їхнього процесора. По закінченню цього терміну ОС перестає отримувати оновлення і згодом стає непридатною для використання.

Отримати таку ж ChromeOS як на хромбуках неможливо – ця ОС закрита і поширюється лише на хромбуках. Однак у неї є відкритий аналог Chromium OS, який майже повністю повторює Chrome OS. Компанія Neverware розробляє версії Chromium OS для комп’ютерів з процесорами x86.

Перейдіть на сайт Neverware та скачайте інструмент Download USB Maker. Підключіть до комп’ютера USB-накопичувач та запустіть цю програму. Скориставшись її вказівками створіть завантажувальну USB-флешку.

Завантажте Windows-ноутбук зі створеної флешки і виберіть повний тип установки. Підключіть до ноутбука усі аксесуари, щоб ОС встановила їхні драйвери.

Інсталяція операційної системи триває близько 20 хвилин, після чого комп’ютер виключиться. Відключіть від нього непотрібні аксесуари та користуйтеся ним як звичайно.

Популярні записи:

1 коментар

  1. По-перше, не кожен старий ноутбук розуміє цю систему і, відповідно, не завантажується (мав досвід з Асусом). Хоча Віндовс з флешки працює. По-друге, з флешкою після цього виникають проблеми, які, втім, можна вирішити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я