Як підключити смартфон в автомобілі без дзижчання/шипіння/писку

Набагато простішим способом позбутися наведених шумів є використання старого повербанка

Власники автомобілів знають, що при прослуховуванні музики через AUX-роз’єм зі смартфона його не варто вмикати на заряджання. Адже при цьому в динаміках з’являється неприємне дзижчання/шипіння/писк. Є простий спосіб позбутися цих наведень та шумів.

Автоіндустрія пропонує як рішення проблеми девайс під назвою акустичний лінійний аудіофільтр. Дріт з магнітоли необхідно підключати до нього, а сам фільтр – у роз’єм 3,5 мм смартфона. Однак цей фільтр має суттєвий недолік – частково спотворює звук. Це принципова особливість його конструкції, яка базується на двох трансформаторах.

Іншим варіантом є LC-фільтр, який підключається на вхід живлення автомагнітоли. Його інсталяція може вимагати необхідність розбирати передню панель та витягувати автомагнітолу зі свого слоту.

Набагато простішим способом позбутися наведених шумів є використання старого повербанка. Просто підключіть USB-кабелем повербанк до автомобіля, а іншим USB-кабелем – до смартфона. Дзижчання/шипіння/писк зникнуть, і можна буде в автомобілі слухати музику зі смартфона й одночасно його заряджати.

Якщо один повербанк не допоміг повністю прибрати шуми – підключіть таким чином два або три зовнішніх акумулятори.

Використаний в експерименті смартфон наданий магазином MOYO.