П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як писати секретні повідомлення в будь-якому месенджері

Щоб таємно спілкуватися, власникам гаджетів Apple не обов’язково використовувати спеціальні захищені месенджери. Вони можуть користуватися своїм улюбленим – iMessage, Facebook  Messenger, WhatsApp, Telegram чи іншим – та ховати секретні переговори в них.

У цьому допоможе клавіатура Kibo, яка нещодавно з’явилася в App Store. Головна функція цього додатка – ховати секретні повідомлення за звичайними текстами. Їх не буде видно ні в діалогах, ні на заблокованому екрані смартфона. Секретні переговори доступні тільки відправникові і одержувачеві, а для безпеки їх шифрують та не зберігають на сервері.

Після встановлення Kibo у всіх месенджерах iPhone чи iPad з’являється додаткова кнопка на клавіатурі. Її натиснення викликає клавіатуру Kibo, завдяки якій можна написати приховане повідомлення.

 

«Ця програма вирішує проблему захисту конфіденційності користувачів при обміні повідомленнями, що містять будь-які секрети або особисту інформацію. Адже багато людей вважають, що такі повідомлення ніхто не бачить, а в той самий час такі повідомлення на екрані вашого гаджета можуть прочитати друзі, колеги і навіть просто випадкові перехожі, – кажуть розробники. – А Kibo організовує обмін повідомленнями таким чином, що, крім відправника та одержувача, ніхто більше нічого не побачить».

Kibo доступний для iPhone з iOS 8.4 і вище.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися