Як побачити зруйновані війною міста – сайт «Війна впритул»

Проєкт документує руйнування у вигляді віртуальних 360-градусних панорам, що забезпечують ефект присутності. Розробники кажуть, що створення такого реєстру необхідне для більш наочного інформування світу про геноцид української нації та планування відбудови міста в найближчому майбутньому

Кожен може подивитися, що війна зробила з українськими містами. Панорамні знімки руйнувань створив спецпроєкт «Війна впритул». Його запустили за погодженням із КМДА та ДСНС України.

Проєкт документує руйнування у вигляді віртуальних 360-градусних панорам, що забезпечують ефект присутності. Розробники кажуть, що створення такого реєстру необхідне для більш наочного інформування світу про геноцид української нації та планування відбудови міста в найближчому майбутньому.

Проєкт на момент написання цієї публікації надавав панорами руйнувань у Києві, Ірпені, Гостомелі, Бучі, Горенці, Стоянці, Бородянці, автомобільної дороги Е40, Андріївки.

Веб-сайт доступний за посиланням https://kyivmaps.com/ua/war-in-kyiv

Раніше Google повідомив про початок робіт над документуванням зруйнованих війною населених пунктів. Мета проекту – фіксація завданих російськими окупантами руйнувань в українських містах та селах. Сервіс буде доступний у двох варіантах – для усіх користувачів та правоохоронців і рятувальників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я