Понеділок, 15 Липня, 2024

Як почати шифроване листування у Facebook

Facebook app on the Apple iPhone display and desktop version of

Таємно спілкуватися віднедавна стало можливо в найбільшій соцмережі світу. У чатах Facebook тепер можна вмикати наскрізне шифрування повідомлень. Завдяки цьому листування неможливо буде прочитати, навіть якщо хтось отримає доступ до серверів Facebook чи перехопить його іншими способами.

На Android відкрийте звичайний чат та натисніть на іконку «Подробиці». У меню виберіть пункт «Секретне листування».

На iOS на головній закладці додатка з іконкою будинку натисніть «Нове повідомлення». Справа з’явиться напис «Секретне» – натисніть його та вкажіть, з ким потрібно таємно спілкуватися.

Звичайний і секретний чати є різними речами, зашифровані чати доступні лише на мобільних, на ПК їх поки що немає. Вони не дозволяють відправляти відео, робити голосові і відеодзвінки. Можна встановити таймер для самознищення повідомлень – зворотний відлік активується після того, як абонент прочитав послання. Термін життя – від 5 секунд до 24 годин. Якщо у вас є кілька мобільних пристроїв, секретне листування доступне тільки на тому з них, на якому воно створене. Можна змінити мобільний пристрій. При цьому попереднє листування втратиться, а співрозмовник отримає повідомлення про те, що ключі шифрування змінилися.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися