Субота, 13 Липня, 2024

Як відновити видалене фото та відео на Android

Якщо програми, книги та інші матеріали можна зазвичай завантажити з інтернету, то видалення фотографій та відео є чи не найвідчутнішим ударом, адже часто це унікальний приватний контент. При помилковому видаленні папки з важливим мультимедіа не варто панікувати, адже її зміст можна спробувати врятувати. При цьому неважливо, де зберігалися файли: на внутрішній або зовнішній пам’яті.

Для того щоб мати можливість повернути випадково видалені фото та відео, необхідно заздалегідь підготуватися. По-перше, треба отримати повний контроль над своїм смартфоном чи планшетом з Android (рут-доступ). По-друге, знадобиться утиліта DiskDigger, яка повертає файли форматів jpg, png та mp4.

Після запуску дозвольте утиліті просканувати всі системні диски, а потім виберіть той, на якому знаходилися видалені файли. Натисніть на ньому кнопку Scan device. Внутрішня пам’ять гаджета зазвичай позначається як /data, а картка пам’яті має в назві /mnt/sdcard.

По завершенні сканування утиліта покаже перелік знайдених файлів з вікном для їхнього перегляду:

Тут же можна налаштувати фільтри пошуку, щоб автоматика відсіяла зайве та залишила менше ручної роботи:

Відібрані фото DiskDigger дозволяє відправити електронною поштою, на сервер FTP чи повторно зберегти їх у пам’яті мобільника.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися