Вівторок, 23 Липня, 2024

Як полегшити одруження за допомогою Android

Весілля – це не лише приємна, а й досить клопітка подія. Необхідно організувати безліч дрібниць та справ. Якщо ви не хочете наймати для цього окремого розпорядника, тоді залучіть до справ власний смартфон на Android. Він полегшить одруження за допомогою безплатного додатка «Моє весілля: помічник».

Ідея цієї утиліти – замінити звичні записи та розрахунки на папері. А завдяки тому, що смартфон завжди в кишені, займатися весільними планами можна в будь-який зручний момент.

Інтерфейс «Мого весілля» складається з кількох пунктів: «Бюджет», «Справи», «Фірми», «Вибране», «Гості», «Нотатки» та «Заявки». У розділі «Бюджет» утиліта пропонує розписати, у скільки грошей обійдуться речі та послуги. Дані необхідно вносити у відповідні поля, наприклад, букет нареченої, вінчання в церкві, сукні для дружок тощо. Якщо серед стандартних пунктів не виявиться потрібного, його можна додати вручну. Після цього можна згенерувати звіт та переслати його.

1

Пункт «Справи» дозволяє вказати розклад запланованих подій. Наприклад, не забути, коли треба зустрітися з флористом чи купити каблучки. Знайти необхідних людей та фірми допоможе пункт «Фірми». І хоча додаток від російського сайту, в ньому є українські міста, принаймні, обласні центри. На вкладці «Вибране» розміщаються вибрані з доступних фірми та фотографії. Розділ «Гості» дозволяє розіслати потрібним людям запрошення. Це можна зробити як текстовим повідомленням, так і подзвонити безпосередньо з програми. У «Замітках» можна залишати свої думки та записи.

2

Утиліта «Моє весілля: помічник» доступна безплатно в Google Play. Вона має розмір трохи менше 4 мегабайтів та працює починаючи з Android 2.2.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися