Понеділок, 15 Квітня, 2024

Як поліпшити звук на Android

Cмартфони часто використовуються для гучного прослуховування музики чи перегляду фільмів. Якщо стандартних звукових можливостей мобільника Android не вистачає, його звук можна зробити дещо гучнішим та приємнішим.

Оптимізація і вирівнювання за допомогою Wavelet

Додаток Wavelet застосовує вирівнювання, ефекти і управління посиленням на всьому пристрої. Можна використовувати один з декількох пресетів в додатку, щоб спростити налаштування.

AutoEQ, наприклад, вирівнює звук телефону до стандарту Harman. Також можна стримувати непропорційно гучні скачки звукової доріжки на розумному рівні, конфігурувати такі ефекти, як реверберація і баси.

Wavelet повинен автоматично працювати з такими додатками, як Spotify, YouTube Music і Google Play Music. Може знадобитися включити застарілий режим для роботи зі звичайними додатками YouTube, PowerAmp та іншими.

Вставте свій телефон в порожній пивний келих

Цей древній лайфхак все ще актуальний – поміщаючи телефон у великий стакан можна посилити звучання. Очевидно, чудес чекати не треба, але це простий та швидкий спосіб збільшити гучність.

Використовуючи цей лайфхак розміщуйте телефон так, щоб динамік знаходився біля дна стакану.

Будьте уважні до розташування динаміків телефону

Залежно від моделі вашого телефону розташування динаміків може істотно відрізнятися. Величезна кількість телефонів мають динаміки внизу, але є андроїди з фронтальними динаміками, в той час як інші мають їх на задній панелі телефону в нижній частині.

Важливо знати, де розташовані динаміки телефону, щоб не перекривати їх руками чи іншими предметами. Тому уважно огляньте свій телефон, поки не визначите місце розташування динаміків. Після цього розташуйте телефон таким чином, щоб динамік був вільним.

Очистіть динаміки

Очищення динаміків – ще один спосіб уникнути зниження якості звуку. Найбільш ефективним з них є використання стисненого повітря для видування частинок пилу з решіток. Як дешевшу альтернатива, можна використовувати стару зубну щітку, щоб видалити всі частки, які могли потрапити в маленькі отвори.

Вивчіть налаштування звуку

Залежно від телефону виробник, можливо, включив деякі додаткові функції управління звуком. Наприклад, Samsung Galaxy S9+ має кілька додаткових опцій звуку. Користувачі можуть отримати до них доступ, перейшовши в розділ “Налаштування – > Звук і вібрація – > Додатково – > Якість звуку і ефекти”. Тут буде еквалайзер з декількома передустановками, а також можливість створити власний.

Крім того, в деяких телефонах є функція Dolby Atmos, яку можна включати і вимикати.

Додаток для збільшення гучності телефону

Super Volume Booster з магазину Google Play – це простий, але ефективний додаток, який забезпечує відчутні результати збільшення гучності. Його можна завантажити та використовувати безкоштовно, але з рекламою.

Слід мати на увазі, що тривале використання додатків такого роду може мати шкідливий вплив на динаміки, тому рекомендується використовувати цей метод обережно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися