Понад 14 тисяч терабайтів і майже мільярд дзвінків – мобільний трафік в зимові свята б’є рекорди

Таке велике зростання споживання пояснюється активним розширенням покриття та ємності 4G мережі Vodafone

На Новий рік та Різдво клієнти Vodafone Україна згенерували понад 14 тисяч терабайтів трафіку, це в 1,5 рази більше, ніж було рік тому (9,8 тис. ТБ).

Таке велике зростання споживання пояснюється активним розширенням покриття та ємності 4G мережі Vodafone і, як наслідок – збільшенням швидкості мобільного інтернету в мережі оператора. Якщо рік тому географія покриття не перевищувала 68% населення, то на кінець року – 84% жителів України мають доступ до 4G, тож швидкість мобільного інтернету можна відчути майже всюди. У результаті минулого року спостеріглося щоквартальне зростання мобільного інтернет-трафіку на рівні 17-18%.

 

Кількість привітань за допомогою дзвінків залишилась на минулорічному рівні – українські клієнти Vodafone протягом Різдвяних свят 24-25.12 і 06-07.01, а також на Новий рік здійснили 0,9 млрд дзвінків. Минулого року на свята спостерігалася цікава тенденція: кількість привітань за допомогою дзвінків, що скорочувалася з року в рік, зросла з 0,7 млрд до 0,9 млрд.

 

Зберіглася інша тенденція – зменшується використання SMS для святкових привітань: цього року українці відправили 8,4 мільйони SMS. Для порівняння, роком раніше зафіксовано 12 млн святкових SMS, два роки тому 17 млн, а три роки тому – 35 млн повідомлень.

 

Найбільша кількість дзвінків була зафіксована в переддень Різдва – об 11:00 24 грудня, пік SMS спостерігався у першу годину 2022 року. Пік активності у 4G мережі припав на вечір Різдва: о 20:00 24 грудня та о 21:00 7 січня.

 

Інтернет-рекордсменами виявилися Київська., Харківська і Дніпропетровська області. До топ-5 інтернет-активних областей також увійшли Одеська та Донецька області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я