Четвер, 30 Травня, 2024

Як повернути індикатори клавіатури, коли їх «вкрав» виробник

Сьогодні у виробників клавіатур і ноутбуків модно відмовлятися від додаткових індикаторів різних режимів роботи клавіатури. Якщо вам дістався такий пристрій, зверніть увагу на утиліту TrayStatus, що відображає індикатори в зоні сповіщень системного трею з панелі завдань.

Цей додаток вміє відображати статус клавіш Caps Lock, Num Lock і Scroll Lock, стежити за натисканням кнопок Alt, Ctrl, Shift, Win, а крім того, він показує активність жорсткого диска. Останній стане в пригоді в тому випадку, якщо ваш комп’ютер його позбавлений або за апаратним індикатором просто незручно спостерігати.

При наведенні курсору на основну іконку програми, яка використовується і для індикації активності диска, з’явиться спливаюча підказка з інформацією про поточну швидкість запису і читання даних.

Потрібні індикатори включаються в панелі налаштувань, що викликається з контекстного меню іконки TrayStatus в системному треї. Кожен індикатор запускається у власному програмному процесі, тому їхнє відображення в налаштуваннях панелі завдань потрібно встановлювати для кожного окремо.

Поширюється TrayStatus безоплатно, мова інтерфейсу – англійська.

Зображення: Wincore

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися