5 мобільних додатків, які формують корисні звички

Сьогодні смартфон – це не лише дзвінки та інтернет, а й помічник у питаннях здоров’я, спорту й щоденного ритму. Ми зібрали топ-5 додатків, які допомагають кожного дня ставати кращими і звикати до корисних речей.

1. Streaks

Streaks – це додаток, який допомагає виробляти корисні звички. Вносити їх можна як вручну, так і автоматично – програма з’єднується з Apple Health і стежить за кількістю пройдених кроків, а також іншою інформацією. У додатку є кілька кольорових тем оформлення і з десяток вже створених звичок. Але, звичайно, ніхто не заважає вам додати свої. Раз на день Streaks буде нагадувати про невиконані звички або внесення вже зроблених дій.

2. Waterbalance

Не секрет, що людина на 80% складається з води, і, щоб підтримувати цей баланс у нормі, щодня треба випивати близько 2-3 літрів води залежно від ваги. Додаток Water Balance потрібен саме для того, щоб вести облік випитої води. З ним можна підрахувати норму води, контролювати рівень води в організмі і читати корисні поради про споживання.

3. Moves

Здоровий спосіб життя нині в моді, і сьогодні популярні пристрої на кшталт Jawbone Up, які допомагають його підтримувати. Проте в App Store є програма, яка дозволяє стежити за своєю активністю без додаткових аксесуарів. Це Moves – безплатний додаток для моніторингу активності. Додаток у режимі реального часу визначає ваше місце розташування і швидкість пересування за допомогою GPS, а також аналізує рухливість за допомогою акселерометрів смартфона. Тому, відкривши додаток в кінці дня, ви зможете дізнатися, де саме побували, як довго там пробули і як саме туди дісталися.

4. Weekly

За відгуками користувачів iOS, Weekly – це одна з кращих програм для контролю за справами. Цей мобільний додаток працює за простим принципом: власник заносить дані про заняття, яке хоче зробити постійним (наприклад, ранкові пробіжки). А Weekly щовечора нагадує про те, що необхідно зробити. А щоб підтримувати та стимулювати користувача, додаток виводить симпатичну статистику.

5. Momentum Habit Tracker

Ця програма – один з найефективніших способів закріпити корисні звички і не забувати про них. У додатку є спеціальний віджет, який фіксує статистику виконання звичок протягом будь-якого періоду. Створювати звички просто. Потрібно зазначити назву, періодичність і те, скільки разів на тиждень ви хочете їх дотримуватися. Можна також включити повідомлення. Позначати звичку як виконану потрібно в календарі. Зелений квадратик означає, що ви йшли за планом, сірий – пропустили, порожній – наступні дні.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я